Produkter Tjenester Meny
VB Rørlegger med armene i kors og med bedriftslogo på genseren sin

Medarbeidere i Brændes Rørleggerforretning

Medarbeidere

Jan Olav Brænde

Daglig leder

jan@braendesror.no
Mobil: 91385955

Maren Brænde

butikk/kontor

maren@braendesror.no

Marit Sporstøl

marit@braendesror.no

Ellinor Lund

Butikkmedarbeider

ellinor@braendesror.no

Terje Brænde

Rørlegger

Frode Kleven

Rørlegger

Jan Flote

Rørlegger

Øystein Lid Bjerkvik

Rørlegger

Roger Ervik

Rørlegger

Andreas Pregernig

Rørlegger

Marek Laage

Rørlegger

Sivert Eikrem

Rørlegger

Narve Kvakland

Rørlegger

Hildegunn Homberset

hildegunn@braendesror.no

Marie Brænde

Asgeir Vindfjell

Jørgen Hansen Bjerkvik

Rørlegger

Jayden Omar

Saksbehandler, Prosjektleder

jayden@braendesror.no

Virgil Dumitru

Fredrik Håvik

Vegard Kile

BIM-tekniker

vegard@braendesror.no
Mobil: 948 27 595